طرحهای توسعه شهری

نمونه هایی از پروژه های اجرا شده توسط شرکت مهندسین مشاور آبادشهر تدبیر ( آشتک ) :

 

مسکن مهر استان تهران

 

 

مدیریت وعاملیت چهارم آبادشهرتدبیر (آشتک)  بر 23 سایت به مساحت 1600هکتار (300000 واحد)مسکن استان تهران به کارفرمایی سازمان مسکن و شهرسازی استان تهران بر عهده (شرکت مهندسین مشاور آبادشهر تدبیر (آشتک) بوده است.

زمان عقدقرارداد این پروژه سال 1388 می باشد .

 

 

 

طرح  بهسازی و احیای محله امامزاده یحیی

 

محله امامزاده  از جمله محلات  تاریخی  منطقه 12 است.  که  از شمال به خیابان امیرکبیر، از جنوب یه خیابان پانزده خرداد، از شرق به خیابان ری و از غرب به خیایان مصطفی خمینی محدود می شود.

این محدوده در بر گیرنده ی عناصر هویتی و معماری، پهنه ها و مسیرهایی با تاثیرات و ویژگی های گوناگون است و از عوامل و عناصر متنوعی در حوزه ی فراگیر متاثر است.

 

تهیه طرح بهسازی و احیای محله امامزاده یحیی شامل گذرهای با ارزش امامزاده یحیی ، جاویدی و علیمرادی از جمله پروژه های در حال انجام شرکت آباد شهر تدبیر ( آشتک ) میباشد .کارفرمای این پروژه معاونت شهرسازی و معماری استان تهران میباشد .

 


 

مجتمع های مسکونی بندر انزلی

 

 
طراحی فاز یک و دو مجتمع مسکونی بندر انزلی به کارفرمایی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران(ناجی سازان امین) از نمونه پروژه های (شرکت مهندسین مشاور آبادشهر تدبیر (آشتک) بوده است.
زمان عقد قرارداد این پروژه 25 / 11 / 1386 وشماره این قرارداد 46 / 37 / 102 / 38 / 1413  میباشد .
زمان خاتمه این قرارداد 22 / 12 / 1390 میباشد.
 

توجه                       توجه

با توجه به گرید حقوقی سراسری و داشتن سهمیه نظام مهندسی در زمینه طراحی و نظارت معماری ،سازه ،مکانیک و.... در سراسر کشور ،نیاز به نماینده استانی فعال و آشنا با کارهای نظام مهتدسی و شهرداری ،با منافع مشترک و ترجیحا مهندس معمار یا مهندس سازه .

تماس فوری و ضروری یا ارسال مشخصات در تلگرام جهت کارسازی        ( 09023771003) 

@ تمام حقوق این سایت متعلق به مهندسین مشاور شرکت آباد شهر تدبیر «آشتک» می باشد.

جستجو