اطلاعات پروژه های جاری

طرح شناسایی و ساماندهی آرامستان های تاریخی شهر تهران

استفاده از آرام گاه‌های مشاهیر و مفاخر فرهنگی یکی از بسترهای مستعد در جذب گردشگران داخلی و خارجی می‌باشد که می‌تواند سرمایه‌گذاری‌های زیادی را بر روی آن انجام داد.

تهیه طرح شناسی و ساماندهی آرامستان های تاریخی شهر تهران از جمله پروژه های در دست تهیه شرکت مشاوران آباد شهر تدبیر (آشتک) می باشد.

 

طرح  بهسازی و احیای محله امامزاده یحیی

محله امامزاده یحیی (ع) از جمله محلات  تاریخی  منطقه 12 است.  که  از شمال به خیابان امیرکبیر، از جنوب یه خیابان پانزده خرداد، از شرق به خیابان ری و از غرب به خیایان مصطفی خمینی محدود می شود.

این محدوده در بر گیرنده ی عناصر هویتی و معماری، پهنه ها و مسیرهایی با تاثیرات و ویژگی های گوناگون است و از عوامل و عناصر متنوعی در حوزه ی فراگیر متاثر است.

 

تهیه طرح بهسازی و احیای محله امامزاده یحیی شامل گذرهای با ارزش امامزاده یحیی ، جاویدی و علیمرادی از جمله پروژه های در حال انجام شرکت آباد شهر تدبیر ( آشتک ) میباشد .کارفرمای این پروژه معاونت شهرسازی و معماری استان تهران میباشد .

 

طرح  جامع شهرستان بدره

تهیه طرح جامع شهرستان بدره به کارفرمایی وزارت راه و شهرسازی _ اداره کل راه و شهرسازی استان ایلام از جمله پروژه های گروه شهرسازی در دست انجام شرکت مهندسین مشاور آباد شهر تدبیر ( آشتک ) می باشد .
 

توجه                       توجه

با توجه به گرید حقوقی سراسری و داشتن سهمیه نظام مهندسی در زمینه طراحی و نظارت معماری ،سازه ،مکانیک و.... در سراسر کشور ،نیاز به نماینده استانی فعال و آشنا با کارهای نظام مهتدسی و شهرداری ،با منافع مشترک و ترجیحا مهندس معمار یا مهندس سازه .

تماس فوری و ضروری یا ارسال مشخصات در تلگرام جهت کارسازی        ( 09023771003) 

@ تمام حقوق این سایت متعلق به مهندسین مشاور شرکت آباد شهر تدبیر «آشتک» می باشد.

جستجو