ساختمانهای آموزشی

نمونه پروژه های آموزشی کارشده توسط شرکت مهندسین مشاور آبادشهر تدبیر ( آشتک ) :

 

مجتمع فرهنگی-آموزشی شهریار

 

 

پزوژه فرهنگی - آموزشی شهریار تهران که به گفته استاندار تهران ( در مراسم اختتامیه ) بهترین مجموعه آموزشی در سطح کشور است ، نمونه ای از پروژه های آموشی  شرکت مهندسین مشاور آبادشهر تدبیر ( آشتک ) در سالهای اخیر میباشد .

کارفرمای این اثر اداره کل نوسازی مدارس استان تهران میباشد .

 


 

مجتمع آموزشی حیات طیبه

 

 

مجتمع آموزشی حیات طیبه از دیگر نمونه کارهای آموزشی شرکت مهندسین مشاور آبادشهر تدبیر ( آشتک ) میباشد که در شهریار به اجرا درآمده است .

 

 

 

 


 

دانشگاه شمسی پور تهران

 

 
طراحی و تهیه نقشه فاز یک و دو و نظارت عالیه و کارگاهی ساختمان دانشکده شهید شمسی پورتهران به کارفرمایی دانشگاه انقلاب تهران وهمچنین دانشگاه فنی کشور پروژه ای دیگر از پروژه های بخش آموزشی شرکت مهندسین مشاور آبادشهر تدبیر ( آشتک ) در سالهای 92 - 1391 میباشد.
شماره های قرارداد 11014 / 25 و 100 / 5056 / 19 میباشد.
 

 

 

کتابخانه الزهرا

 

 
عملیات طراحی فاز یک ودو احداث کتابخانه حضرت زهرا(س) به کارفرمایی اداره کل نوسازی مدارس استان قم از نمونه پروژه های گروه فنی مهندسی شرکت مهندسین مشاور آبادشهر تدبیر ( آشتک ) در سال 1390 میباشد .
 

 

مجتمع های آموزشی شهک صدرا

 

 

از دیگر پروژه های آموزشی شرکت مهندسین مشاور آبادشهر تدبیر ( آشتک ) در سالهای 87 و 88 ، پروژه ی مجتمع های آموزشی شهرک صدرا در غرب تهران میباشد که کارفرمای آن وزارت جهاد و کشاورزی بوده و با شماره قراردادهای ت / 1378 / 1 و ت / 1 / 2882 به ثبت رسیده است.

 

 

 


 

دانشکده رامسر

 

 

از دیگر پروژه های بخش آموزش شرکت مهندسین مشاور آبادشهر تدبیر ( آشتک ) پروژه ی دانشکده فنی رامسر میباشد .

 

 


 

مجتمع آموزشی کودکان استثنایی

 

 

کارفرما : سازمان نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس کشور.

 

توجه                       توجه

با توجه به گرید حقوقی سراسری و داشتن سهمیه نظام مهندسی در زمینه طراحی و نظارت معماری ،سازه ،مکانیک و.... در سراسر کشور ،نیاز به نماینده استانی فعال و آشنا با کارهای نظام مهتدسی و شهرداری ،با منافع مشترک و ترجیحا مهندس معمار یا مهندس سازه .

تماس فوری و ضروری یا ارسال مشخصات در تلگرام جهت کارسازی        ( 09023771003) 

@ تمام حقوق این سایت متعلق به مهندسین مشاور شرکت آباد شهر تدبیر «آشتک» می باشد.

جستجو