کنسانتره آلبالو

Density                                CLARITY BRIX COLOR PH ACIDITY NTU
۶۵ + / -۰٫۵ ۱٫۳ ۳٫۳ + / – ۰٫۳ ۲٫۷ ۲

خواص :

نوشیدن روزانه آب آلبالوی طبیعی در کنترل درد موثر بوده، از برخی از بیماریهای مزمن جلوگیری کرده و اسید خون را در بیماریهای تب دار برطرف می نماید.

پژوهشهای علمی نشان میدهد که مصرف روزانه آب آلبالومی تواند کمک شایانی به سلامت افراد نماید

نوشیدن روزانه آب آلبالوی طبیعی در کنترل درد موثر بوده، از برخی از بیماریهای مزمن جلوگیری کرده و اسید خون را در بیماریهای تب دار برطرف می نماید.
آب آلبالو به همان میزان که عطش را رفع میکند، نقش فعالی در از بین بردن آب مازاد انباشته شده در بدن دارد و همچنین باعث عملکرد بهتر معده و کبد میشود.ضد مواد صفراوی ، ضد حالت تهوع و ضد سنگ کلیه است .آلبالو ، اشتها آور بسیار خوبی است . آلبالو برای سوء هاضمه های لجوج بسیار مفید است . آلبالو میوه ای نرم کننده (ملین ) است.این میوه حاوی مقادیر قابل ملاحظه‌ای ملاتونین است و وجود هورمون ملاتونین نیز برای داشتن یک خواب آرام ضروری است.برای تقویت قدرت باروری مردان مفید است. مصرف آلبالو برای افرادی که خارش پوستی دارند، موثر است. آلبالو به علت داشتن قند لوولوز برای افراد دیابتی مضر نیست.

نظرسنجی

نحوه آشنایی با وب سایت؟

آشتک -بازرگانی آبادشهرتدبیر

«اطلاعیه پذیرش همکار(نماینده)»

شرکت آشتک " آباد شهر تدبیر " از شركت هاي فعال در زمينه تجارت و بازرگانی و همچنین صادرات و واردات کالاها به شرح مندرج در سایت خصوصاً نفت و فرآورده های نفتی ، پتروشیمی،میوه،سبزیجات ، خشکبارو سایر محصولات غذایی میباشد.علاقمندان به همکاری با شرکت آباد شهر تدبیر ( آشتک ) میتوانند در خصوص نمایندگی شرکت ؛جهت ارائه پیشنهاد و تکمیل اطلاعات فردی خود به صفحه اصلی شرکت ویالینک ثبت نام به آدرسwww.ashtec.ir/Engineering/registerمراجعه و ثبت نام نمایند.در حال حاضر بنابه دلائل شرائط کاذب بازار و اقتصاد، فقط از امکانات کارت الکترونیکی بازرگانی با همکاران بهرا برداری می شود.

لینک سایت اصلی : ashtec.ir

@ تمام حقوق این سایت متعلق به دپارتمان تجاری شرکت آباد شهر تدبیر «آشتک» می باشد.